Усі новини

Як вибрати якісний бойлер: інструкції та поради

Кожен з видів водонагрівачів має свої плюси і мінуси. Проточні бойлери компактні, тому добре підійдуть для малогабаритної квартири. Нагрівання води відбувається миттєво, в момент її проходження через бак.

Як вибрати інсталяцію для навісного унітазу

Як вибрати інсталяцію для навісного унітазу

Щоб уникнути різного роду проблем при здійсненні монтажу навісного сантехнічного обладнання, необхідно знати, як вибрати інсталяцію для унітазу. Асортимент інсталяцій великий і необізнана людина може дуже швидко заплутатися у різноманітті моделей. Кожна модель має свої особливості і характеристики пов’язані як з конструкцією і способом монтажу, так і з компанією-виробником. У цій публікації спробуємо більш детально розглянути питання як вибрати інсталяцію для навісного унітазу, враховуючи всі нюанси.

Що являє собою інсталяція навісного унітазу

Гроші на тепло

Гроші на тепло

Про Програму

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Каталог енергоефективного обладнання та матеріалів, які відповідають критеріям такого фінансування -- http://www.iqenergy.org.ua/technologies. Територія Сервісу - офіційний постачальник такого обладнання. Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

В залежності від кількості обраних заходів енергоефективності, інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 15% або 20% від суми інвестицій для фізичних осіб.